وب سایت رسمی پله برقی شرکت فن و تجارت امیران

Powered by amiran-elevator.com

پله برقی امیران

معرفی پله برقی:

پله برقی گونه‌ای نقاله جابجایی است که برای جابجا کردن افراد به‌کار می‌رود. پله برقی از پله‌های به ‌هم ‌پیوسته‌ای تشکیل شده که به حالت افقی می‌مانند و برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می‌شود. پله برقی یک چرخه تکرار شونده از پله‌های در گردش است، که در آن پله‌های بازگشتی در زیر پله‌های بالایی پنهان شده‌اند. وزن پله‌های پنهان با وزن پله‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند.

تصویر یک پله برقی قدیمی

پله برقی

پله های برقی از نظر کاربردی به ۳دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد(بیرون از ساختمان) ، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل های عابر پیاده) استفاده می گردند.پله های مکانهای عمومی به صورت heavy duty طراحی می گردد که همان پله های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می گردند. پله های برقی معمولا در دو زاویه ۳۰و ۳۵ درجه طراحی میگردند البته در مکانهای مسطح ۰ تا ۱۲ درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می گویند. مزایای زیادی برای پله‌های برقی می‌توان برشمرد. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند. قیمت پله های برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف جابجایی تعیین می گردد.

پله‌برقی‌های شرکت فن و تجارت امیران (Amiran-ttc escalator)

تمام پله‌برقی‌های شرکت فن و تجارت امیران، نمایندگی رسمی شرکت آسانسور و پله برقی شانگهای تک (Shanghai TEC) مطابق با قوانین ایمنی EN115 درج‌شده در آیین‌نامۀ ساخت و نصب پله‌برقی و پیاده‌روهای متحرک ساخته می‌شوند که توسط کمیتۀ استاندارد اروپا (منطبق‌شده با پروتکل CAV16899-1997) ) چین تدوین شده است. این پله‌برقی‌ها به‌طور وسیع در بازارچـه‌ها، سوپــرمارکت‌ها، ایســـتگاه‌های قطار، مراکز تجاری و سایر مکان‌های عمومی مورد استفادۀ عموم هستند و وسیله‌ای ایده‌آل برای حمل‌ونقل مسافران در طبقات مختلف ساختمان است.

در پله‌برقی‌های شرکت فن و تجارت امیران، عملکردهای انتخابی بی‌شماری وجود دارد که متناسب با نیازمندی‌ها، قابل‌ارائه‌اند. این محصولات با مشخصات کامل، سبک‌های خیره‌کننده، انعطاف‌پذیری در طراحی براســاس ایده‌ها و شرایط مختلف ازلحاظ کارکرد دارای سیستم نگهداری راحت‌تر و سریع‌تر هستند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی و سیستم پردازش و کنترل پیشرفته PLC ایمنی، استحـکام، عمر و دوام این محصولات را تضــمین می‌کــند.

پله ‌برقی سری ESP:

پله برقی ESP

به‌طور خاص برای استفادۀ پرحجم در مکان‌های عمومی طراحی شده است که نه‌تنها برای ساختمان‌های تجاری مدرن؛ بلکه برای ساختمان‌های عمومی هم مناسب هستند. این سری پله‌برقی‌ها به‌طور خاص برای ساختمان‌هایی با طراحی و دکوراسیون خاص و پرتردد، مثل مراکز فروش چند طبقه، ساختمان‌های اداری و تجاری و... طراحی شده‌اند. این پله‌ها دارای دیوارۀ شیشه‌ای و دسته‌های باریک هستند که مسافران به‌راحتی می‌توانند دستشان را روی دستگیره بگذارند و درحـــال حرکت احساس راحتی بیــشتری داشته باشند. همچنین طراحی جمع‌وجور آن هماهنگ با محیط اطراف و دارای جلوه‌ای مضاعف است.

پله ‌برقی سری ESG :

پله برقی ESG

این نوع پله‌برقی به‌طور خاص برای متروها و راهروها و ایستگاه‌های قطار طراحی شده‌ است، توانایی کارکـرد بدون وقفۀ طولانی و حمل مسافران با ظرفیت کامل را دارد. تحت شرایط سخت چنانچه دیواره‌های پله برقی از جنس استیل باشند، بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند.

دانلود فایل کامل اطلاعات فنی انواع پله برقی شانگهای تک (Shanghai TEC)انواع پله برقی های تولیدی شرکت شرکت شانگهای تک (Shanghai TEC) به شرح زیر می باشد:

پله برقی 30 درجه پله برقی 35 درجه
پله برقی های 30 درجه پله برقی های 35 درجه

لیست محصولات پله برقی 30 درجه شرکت شانگهای تک (Shanghai TEC)به این شرح می باشد :

پله برقی 30 درجه
جدول اطلاعات فنی پله های برقی شرکت شانگهای تک (Shanghai TEC) (30 درجه)
پله برقی BLT
جدول اطلاعات فنی پله های برقی شانگهای تک (Shanghai TEC)

لیست محصولات پله برقی 35 درجه شرکت شانگهای تک (Shanghai TEC)به این شرح می باشد :

پله برقی 35 درجه
جدول اطلاعات فنی پله های برقی 35 درجه شانگهای تک (Shanghai TEC)
پله برقی امیران
جدول اطلاعات فنی انواع پله برقی امیران
چیدمان پله برقی
تنوع چیدمان انواع پله برقی شانگهای تک (Shanghai TEC)
مدل پله برقی
انواع کفپوش و رنگبندی دسته پله برقی شرکت شانگهای تک (Shanghai TEC)